Четвер, 18.07.2019, 05:39Вітаю Вас Гість | RSS
Летичівський НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
  • DSC_0154
  • DSC_0526
  • DSC_0597
  • DSC_0530
  • DSC_0538
  • DSC_0721
  • DSC_0732
  • DSCF6119
  • DSCF6538
  • РЎРёРЅС–
  • IMG_20130901_094720
  • IMG_20130901_090747
  • IMG_6147
  • IMG_20130901_090722
  • IMG_2026
  • IMG_1006
  • IMG_1081
  • 1175273_564697563566683_1818596611_n
  • DSC_0777
  • DSCF6477
  • DSCF6471
DSC_01541 DSC_05262 DSC_05973 DSC_05304 DSC_05385 DSC_07216 DSC_07327 DSCF61198 DSCF65389 РЎРёРЅС–10 IMG_20130901_09472011 IMG_20130901_09074712 IMG_614713 IMG_20130901_09072214 IMG_202615 IMG_100616 IMG_108117 1175273_564697563566683_1818596611_n18 DSC_077719 DSCF647720 DSCF647121
Gallery Javascript by WOWSlider.com v5.0
Меню сайту
Категорії розділу
Наші випускники [5]
Новина сайта [462]
випускники 2011-2012 [0]
Випускники 2012-2013 [0]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 661
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2009-2010


На державну форму навчання до ВНЗ з випускників 2009 – 2010 н. р. вступило 32 учні, на контрактну – 31 учень.
   Серед медалістів 11 – А класу:
на державній формі навчання здобуватимуть вищу освіту:

Бойко Богдан Вікторович – Академія митної служби України;
Єленкова Тетяна Олексіївна – Національний педагогічний університет імені Драгоманова;
Карбовська Ганна Броніславівна – Хмельницький національний університет;
Литвинюк Ольга Вікторівна – Державна академія статистики;
Чумак Роман Генадійович – Одеський державний економічний університет;

на контрактній:
Возбранюк Наталя Василівна – Вінницький педагогічний університет імені М. Коцюбинського;
Хмара Надія Володимирівна – Вінницький національний аграрний університет.

                                                             
  Серед медалістів 11 – Б класу:
на державній формі навчання здобуватимуть вищу освіту:
Кедись Андрій Олександрович – Київський політехнічний університет;
Любчик Юрій Михайлович – Вінницький торгівельно-економічний університет;
Притуляк Зоряна Леонідівна – Київський політехнічний інститут;
Сеник Вікторія Олексіївна – Київський авіаційний університет

на контрактній:
Собчик Ольга Олександрівна – Київський національний університет народного господарства.
    Серед медалістів 11 – В класу:
на державній формі навчання здобуватимуть вищу освіту:
Бормецький Андрій Миколайович – Львівський пожежний інститут;
Літвінова Ганна Андріївна – Вінницький педагогічний університет імені М. Коцюбинського;
Попович Юлія Леонідівна – Львівський політехнічний інститут;
Шиндерук Марина Дмитрівна – Тернопільський національний економічний університет.


Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів