Вівторок, 21.05.2019, 03:53Вітаю Вас Гість | RSS
Летичівський НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
  • DSC_0154
  • DSC_0526
  • DSC_0597
  • DSC_0530
  • DSC_0538
  • DSC_0721
  • DSC_0732
  • DSCF6119
  • DSCF6538
  • РЎРёРЅС–
  • IMG_20130901_094720
  • IMG_20130901_090747
  • IMG_6147
  • IMG_20130901_090722
  • IMG_2026
  • IMG_1006
  • IMG_1081
  • 1175273_564697563566683_1818596611_n
  • DSC_0777
  • DSCF6477
  • DSCF6471
DSC_01541 DSC_05262 DSC_05973 DSC_05304 DSC_05385 DSC_07216 DSC_07327 DSCF61198 DSCF65389 РЎРёРЅС–10 IMG_20130901_09472011 IMG_20130901_09074712 IMG_614713 IMG_20130901_09072214 IMG_202615 IMG_100616 IMG_108117 1175273_564697563566683_1818596611_n18 DSC_077719 DSCF647720 DSCF647121
Gallery Javascript by WOWSlider.com v5.0
Меню сайту
Категорії розділу
Наші випускники [5]
Новина сайта [462]
випускники 2011-2012 [0]
Випускники 2012-2013 [0]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 661
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2011-2012


Краща  десятка початкової ланки

1.Cавчук Вадим                 3-б             -11

2. Сапожнікова Дар’я      3-б                -11 

3.Горбатюк Оксана           3-б          - 10.8

4.Cірик   Ірина                    4-а             -10.7

5. Ваврик   Анна                4-а            - 10.7

6.Синявський  Максим   4-а           -10.5

7. Войченко Дмитро         3-б           -10.5  

8.Ільчишина Тетяна         3-а           -10.6

9.Шпитецька  Софія         3-а           -10.4

10.  Грищук Олександр    4-б  -10.4

11. Синявська Анна     3-а          -  10.4

12. Курнос Дарія           3-а    -  10.4   

13.Пинчук Максим        3          -  10.4

Краща    десятка середньої  ланки

1.Ляховецька Марія             5 -б      -11.3

2.Чумак Андрій                      7-б        -11

3.Панічев  Андрій                  5-б      -10.9

4.Драниця Олена                   5-а       -10.8

5. Ковальчук Маргарита     5-а       -10.8

6. Панічева Тетяна                8-а       -10.8

       7.Попович Маріна                5-б       -10.7

8. Кучерява Ірина                 6-а       -10.7

9. Непийвода Іванна             7-а       -10.6

10. Кашперська Юлія          7-а       -10.6

11.Дворніцька Ольга            6-а      -10.5

12.Довжик Маріна                6-а       - 10.4

13.Кондратюк Інна               6-а        -10.3

 14.Марущак Вікторія          7-а        -10.3

15.Каліновська Тетяна         5-б       -10.2

Краща  десятка  старшої ланки

1.Сірик  Ігор                      11-б   -   11.1

2. Гулько Ірина                 11-б  -    11.1

3. Кушнір Маріна            11-б  -   11.1

4.Юхимчук Марина      9-а      -  10.9

5.Паньков Сергій           9-б      -  10.8

6. Ковальчук Аліна         11-б   -  10.8

7.  Міхурінський Денис    11-б   - 10.8

8.Ісачук Настасія          10-б   - 10.6

 9.Попіль Альона             9-б   -   10.6

 10.Микуш Дарина            11-а -   10.6

11.Бачинський Юрій        9-а  -   10.5

12.Коломієць Олександ 10-а -  10.4

13.Супрун Діана               9-б   -  10.4

14.Жорницька Ольга    9-а   -   10.2

 15. Мартинюк Лілія      11-а -   10.2

16.Дімітрова Зіна        9-б   -   10

 17. Гайова Ольга             11-а -   10

18. Подоляк Іванна         11-б  -  10

 

Краща  десятка  гімназії

    1.Ляховецька М.             5-б кл. - 11.3

   2. Сірик  Ігор                      11-б   -   11.1

   3.Гулько Ірина                 11-б  -    11.1

   4.Кушнір Маріна            11-б  -   11.1

  5. Cавчук Вадим                    3-б   -   11

  6. Сапожнікова Дар’я        3-б   -    11   

  7.Чумак Андрій                7-б   -   11

  8.Панічев  Андрій              5-б   -   10.9

  9.Юхимчук Марина         9-а    -  10.9

  10.Паньков Сергій           9-б      -  10.8

Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів