Вівторок, 23.07.2019, 01:45Вітаю Вас Гість | RSS
Летичівський НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
  • DSC_0154
  • DSC_0526
  • DSC_0597
  • DSC_0530
  • DSC_0538
  • DSC_0721
  • DSC_0732
  • DSCF6119
  • DSCF6538
  • РЎРёРЅС–
  • IMG_20130901_094720
  • IMG_20130901_090747
  • IMG_6147
  • IMG_20130901_090722
  • IMG_2026
  • IMG_1006
  • IMG_1081
  • 1175273_564697563566683_1818596611_n
  • DSC_0777
  • DSCF6477
  • DSCF6471
DSC_01541 DSC_05262 DSC_05973 DSC_05304 DSC_05385 DSC_07216 DSC_07327 DSCF61198 DSCF65389 РЎРёРЅС–10 IMG_20130901_09472011 IMG_20130901_09074712 IMG_614713 IMG_20130901_09072214 IMG_202615 IMG_100616 IMG_108117 1175273_564697563566683_1818596611_n18 DSC_077719 DSCF647720 DSCF647121
Gallery Javascript by WOWSlider.com v5.0
Меню сайту
Категорії розділу
Наші випускники [5]
Новина сайта [462]
випускники 2011-2012 [0]
Випускники 2012-2013 [0]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 661
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2011-2012 (відмінники)


2011-2012 (відмінники)

Список

Учнів які нагородженні Похвальними листами 

за особливі заслуги у навчанні у 2011-2012 н.р.

1. Ільчишина Татьяна – 3А 

2. Курнос Дарія – 3А 

3. Панчук Максим – 3А

4. Синявська Анна – 3А

5. Шпитецька Софія – 3А

6. Горбатюк Оксана – 3Б

7. Савчук Вадим – 3Б

8. Сапожнікова Дарія – 3Б

9. Ваврик Анна – 4А

10. Сірик Ірина – 4А

11. Синявський Максим – 4А

12. Ващенок  Богдан – 4Б

13. Грищук Олександр- 4Б 

14. Ковальчук Маргарита – 5А

15. Леховецька  Марія – 5Б

16. Панічев Андрій – 5Б 

17. Попович Марина – 5Б

18. Дворніцька  Ольга – 6А

19. Довжик Марина – 6А

20. Кучерява Ірина  - 6А

21. Непийвода Юлія – 6А

22. Кашперська Юлія – 7А

23.  Марущак Вікторія – 7А

24. Чумак Андрій – 7Б

25. Непийвода Іванна - 8-А

26. Панічева Тетяна – 8А

27. Бачинський Юрій – 9А

28. Жорницька Ольга – 9А

29. Юхимчук Марина – 9А

30. Паньков Сергій – 10А 

31. Ісачук Настасія – 10А

32. Гулько  Ірина – 11Б

33. Ковальчук Аліна – 11Б 

34. Кушнір Марина – 11Б 

35. Міхурінський Денис – 11Б 

36. Сірик Ігор – 11Б

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів