Неділя, 26.05.2019, 08:29Вітаю Вас Гість | RSS
Летичівський НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
  • DSC_0154
  • DSC_0526
  • DSC_0597
  • DSC_0530
  • DSC_0538
  • DSC_0721
  • DSC_0732
  • DSCF6119
  • DSCF6538
  • РЎРёРЅС–
  • IMG_20130901_094720
  • IMG_20130901_090747
  • IMG_6147
  • IMG_20130901_090722
  • IMG_2026
  • IMG_1006
  • IMG_1081
  • 1175273_564697563566683_1818596611_n
  • DSC_0777
  • DSCF6477
  • DSCF6471
DSC_01541 DSC_05262 DSC_05973 DSC_05304 DSC_05385 DSC_07216 DSC_07327 DSCF61198 DSCF65389 РЎРёРЅС–10 IMG_20130901_09472011 IMG_20130901_09074712 IMG_614713 IMG_20130901_09072214 IMG_202615 IMG_100616 IMG_108117 1175273_564697563566683_1818596611_n18 DSC_077719 DSCF647720 DSCF647121
Gallery Javascript by WOWSlider.com v5.0
Меню сайту
Категорії розділу
Наші випускники [5]
Новина сайта [462]
випускники 2011-2012 [0]
Випускники 2012-2013 [0]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 661
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2012-2013 олімпіади


2012-2013 олімпіади

Переможці , призери  обласних та районних предметних олімпіад у 2012 – 2013 н.р.

Призери ІІІ стану (обласного) предметних олімпіад:

Малінін Дмитро – ІІІ м. 11-Б клас – російська мова;

Вчитель:  Жорницька Т.В.

Юхимчук Марина – ІІІ м. 10-А клас – російська мова;

Вчитель:  Пузарецька Л.С.

Сеник Віталій – ІІІ м. 10-Б клас – екологія;

Вчитель: Сеник Л.О.

Переможці та презери ІІ стану (районного) предметних олімпіад:

І місце:

Екологія – Сеник Віталій – 10Б – Сеник  Л.О.

Економіка – Паньков Сергій – 11А – Чумак Л.М.

Фізика – Панічева Тетяна – 9А Панічева Л.В.

Українська мова – Драниця Олена – 7А – Максимчук М.Р.

Російська мова – Юхимчук Марина – 10А – Пузарецька Л.С.

Російська мова – Малінін Дмитро – 11А Жорницька Т.В.

Математика – Панічева Андрій – 6А – Гаврилюк Л.Я.

Математика – Паньков Сергій – 11А -  Гаврилюк Л.Я

ІІ місце:

          Історія - Паньков Сергій  - 11А – Івасюк Г.І

          Українська мова – Юхимчик Марина – 10А – Максимчук М.Р.

          Англійська мова – Ковальчук Оксана – 8А – Гусер О.В

         Трудове навчання – Реєнт Вяеслав – 9А – Жорницький О.А

                                              Ісачук  Анастасія  - 11А–Кондратюк Л.О

          Фізкультура – Тимчик Альона – 11Б – Новіцький В.Г

      Географія – Чумак Андрій – 8Б –Притуляк Л.Л             
            Супрун Діана – 10Б– Притуляк Л.Л
                   Паньков Сергій – 11А – Притуляк Л.Л.

      Математика – Токар Дарина – 9Б – Надольна Л.Й.

 ІІІ місце 

         Екологія – Коломієць Олександр – 11А – Сеник О.Л.

          Історія – Бачинський Юрій – 10А – Івасюк Г.І.

          Біологія – Сеник Віталій – 10Б – Сеник О.Л

        Фізика – Юхимчик Марина – 10А – Панічева Л.В 
          Чумак Андрій – 8Б – Панічева Л.В
                  Паньков Сергій – 11А – Панічева Л.В.

         Українська мова  - Непийвода Іванна – 9А– Шиндерук Н.С

        Російська мова – Шальверчук  Наталья – 9А – Пузарецька Л.С

          Математика – Юхимчик Марина – 10А – Русановська Н.Ю.



Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів