Неділя, 26.05.2019, 08:34Вітаю Вас Гість | RSS
Летичівський НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
  • DSC_0154
  • DSC_0526
  • DSC_0597
  • DSC_0530
  • DSC_0538
  • DSC_0721
  • DSC_0732
  • DSCF6119
  • DSCF6538
  • РЎРёРЅС–
  • IMG_20130901_094720
  • IMG_20130901_090747
  • IMG_6147
  • IMG_20130901_090722
  • IMG_2026
  • IMG_1006
  • IMG_1081
  • 1175273_564697563566683_1818596611_n
  • DSC_0777
  • DSCF6477
  • DSCF6471
DSC_01541 DSC_05262 DSC_05973 DSC_05304 DSC_05385 DSC_07216 DSC_07327 DSCF61198 DSCF65389 РЎРёРЅС–10 IMG_20130901_09472011 IMG_20130901_09074712 IMG_614713 IMG_20130901_09072214 IMG_202615 IMG_100616 IMG_108117 1175273_564697563566683_1818596611_n18 DSC_077719 DSCF647720 DSCF647121
Gallery Javascript by WOWSlider.com v5.0
Меню сайту
Категорії розділу
Наші випускники [5]
Новина сайта [462]
випускники 2011-2012 [0]
Випускники 2012-2013 [0]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 661
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЛОТ "СОНЕЧКО"


«Затверджую»
Директор Летичівського НВК №2
«ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»Жорницька Т. В.
23 травня 2011 року
РЕЖИМ РОБОТИ
пришкільного оздоровчого табору «Сонечко»
Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»

9.00 – 9.20 - Ранкова зустріч з дітьми.
9.20 – 9.40 -Фізкультзарядка.
9.40 – 10.00 - Загальнотабірна лінійка.
10.00 - 11.40 - Робота в загонах. Інструктаж з ТБ.
11.40 – 12.40 - Загально табірні виховні заходи. Розваги.
12.40 – 13.00 - Підготовка до обіду.
13.00 – 14.00 - Обід.
14.00 - 14.50 - Післяобідній відпочинок. Робота в загонах.
14.50 - 15.00 - Інструктаж з ТБ. Прощання з дітьми.


Начальник табору Л. І. Мярковська


Затверджую
Директор Летичівського НВК №2
«ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» Жорницька Т. В.
23 травня 2011 року

Перелік працівників
пришкільного оздоровчого табору «Сонечко»
1. Мярковська Л.І. – начальник табору.
2. Драниця Т. В. - заступник начальника табору.

3. Надь М. В. - вихователь
4. Кравченко Н. М. – вихователь
5. Сянькова К. М. – вихователь
6. Андреєва В. О. – вихователь
7. Гулько В. О. – вихователь.
8. Чукарук Л. М. – вихователь.
9. Попель Л. В. – вихователь
10. Притуляк Н. В. – вихователь.
11. Русановська Н. Ю. – вихователь
12. Олійник В. . - фізрук.
13. Шірпал М. О. – муз керівник.
14. Швець О. П. – психолог.
15. Лобод юк Л. Ф. – техпрацівник.
16. Модний І. С. – завгосп.
17. Романець Г. М. – комірник.
18. Дрейко К. – кухар.
19. Полуденна М. О. - медсестра

Начальник табору Мярковська Л. І.

Режим дня
9.00. Не лінуйтесь, по порядку
Нумо дружно на зарядку!


9.15. Всім загонам наш привіт!
На лінійку йти нам слід.
Час дізнатися дитині,
Що чекає всіх нас нині.


9.30 – 12.00. Кличе всіх цікавий час
Показати вищий клас –
Конкурси, змагання, гра,
Все зустрінь ти на «ура»!



12.00 -13.00. Нас врятує всіх від бід
Гарний настрій та обід.
Руки в тебе вже чистенькі?
На обід іди швиденько!


13.00-13.30 Час настав відпочивати,
Аби сил нових набрати.



13.30- 14.30. Не лови тепер ти гав –
Час для радості й забав,
Дискотеку - вищий клас –
Ми чекаємо щораз.


14.30 – 14.45. Що ми встигли, а що ні,
Як співались нам пісні,
Хай це визначить лінійка:
Кому «гарно», кому «двійка».


13.30 – 15.00 Час додому нам збиратись,
Хоч і сумно розлучатись.





Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів