Вівторок, 23.07.2019, 00:11Вітаю Вас Гість | RSS
Летичівський НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
  • DSC_0154
  • DSC_0526
  • DSC_0597
  • DSC_0530
  • DSC_0538
  • DSC_0721
  • DSC_0732
  • DSCF6119
  • DSCF6538
  • РЎРёРЅС–
  • IMG_20130901_094720
  • IMG_20130901_090747
  • IMG_6147
  • IMG_20130901_090722
  • IMG_2026
  • IMG_1006
  • IMG_1081
  • 1175273_564697563566683_1818596611_n
  • DSC_0777
  • DSCF6477
  • DSCF6471
DSC_01541 DSC_05262 DSC_05973 DSC_05304 DSC_05385 DSC_07216 DSC_07327 DSCF61198 DSCF65389 РЎРёРЅС–10 IMG_20130901_09472011 IMG_20130901_09074712 IMG_614713 IMG_20130901_09072214 IMG_202615 IMG_100616 IMG_108117 1175273_564697563566683_1818596611_n18 DSC_077719 DSCF647720 DSCF647121
Gallery Javascript by WOWSlider.com v5.0
Меню сайту
Категорії розділу
Наші випускники [5]
Новина сайта [462]
випускники 2011-2012 [0]
Випускники 2012-2013 [0]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 661
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Жовтень » 18 » Переможці
13:23
Переможці

Вітаємо переможців І етапу учнівських олімпіад:

Фізична культура:  1. Возбранюк О.  9-А

                                 2. Кедись В.    11-А

Трудове навчання: 1. Саврій А.     9-А

                                 2. Костюк М.     11-А

Інформатика:          1. Копійчук В.    9-А

                                 2. Мазуренко Р.     10-А

                                 3. Бачинський Ю., Костюк М.    11-А

Російська мова:  1. Драниця О.     8-А

                                 2. Жовта А.    9-Б

                                 3. Шальверчук Н.     10-А

                                 4. Юхимчук М., Костюк М.      11-А

Географія:               1. Панічев А.  7-Б

                                 2. Драниця О.   8-А  

                                 3. Чумак А.  9-Б

                                 4. Панічева Т.  10-Б

Хімія:                      1. Панічев А.  7-Б 

                                 2. Кондратюк І.,  Коновалов Д.  8-А

                                 3. Саврій А. 9-А 

                                 4. Непийвода І. 10-А

                                 5. Сеник В. 11-Б

Історія:                    1. Кондратюк І., Довжик М. 8-А

                                 2. Швець Ю.       9-Б

                                 3. Мамчур В.     10-А

                                 4. Бачинський Ю. 11-А

Інформаційні технології: 1. Войченко О., Румянцев В.   9-Б 

                                 2. Тисюк В.   10-Б, Чорноокий С.   10-А   

                                 3. Костюк М.   11-А, Майструк В.   11-Б

Економіка:              1. Юхимчук М. 11-А

Екологія:                 1. Непийвода І. 10-А

                                  2. Сеник В. 11-Б

Категорія: Новина сайта | Переглядів: 193 | Додав: nata26l | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів